Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůSnadné utahování šroubů a vrtání, dokonce do betonu: Vytisknout...
Recenze  ->  Elektronářadí  ->  Vrtačky

Přibíjení, vrtání a utahování pomocí jediného elektrického nářadí: to umožňuje inovativní multifunkční zařízení Uneo od firmy Bosch. Toto nářadí s třemi funkcemi je správným akumulátorovým vrtacím kladivem s pneumatickým příklepem, ovšem o velmi malých rozměrech a o hmotnosti jen 1,1 kg. Toto akumulátorové nářadí je veliké asi jako list DIN A5, obzvlášť snadno ovladatelné a koncipované pro komfortní práci.Nezávisle na tom, zda upevňujete záclonovou tyč, zavěšujete světlo, montujete kuchyňský nábytek nebo sestavujete regál: při provádění jakékoliv změny v bytě dnes potřebujete různé elektrické nářadí. Akumulátorový šroubovák, pro smontování dílů, vrtačku pro otvory ve dřevě nebo kovu a nakonec vrtací kladivo, když musíte vyvrtat otvory pro kolíčky do tvrdých betonových zdí. To jsou tři různá nářadí, která jsou většinou velká a těžká a potřebují dostatek místa na uložení.Nové zařízení Uneo od firmy Bosch bravurně zvládne všechny vrtací a utahovací práce: otvory pro kolíčky v betonu až do průměru deseti milimetrů vyvrtá stejně tak snadno jako otvory o stejném průměru do dřeva. Nakonec utáhne ještě šrouby pro držáky ve zdi pro závěsné skříně. Uživatel se při práci ani nemusí hnout ze žebříku, neboť má vždy to správné nářadí po ruce.

Navíc mu při práci nepřekáží žádný kabel, neboť nářadí Uneo pracuje pomocí integrovaného lithium-iontového akumulátoru o napětí 14,4 Voltů. Tím poskytuje všechny výhody této moderní akumulátorové technologie: nízkou hmotnost a malý objem, minimální efekt samovolného vybíjení, s možností neomezeného nabíjení. S jedním nabitím akumulátoru můžete například utáhnout 100 šroubů (5 x 50 mm). Aby mohl uživatel kdykoliv zkontrolovat stav nabití baterie, je nářadí vybaveno červenou a zelenou diodou LED. Svítí-li zelená je nářadí dostatečně nabité, rozsvítí-li se červené světlo, je načase, abyste baterii brzy znovu nabili. Dvě zelené šipky LED Vás informují o nastaveném směru otáček, například při utahování šroubů.

Jedinečné nářadí Uneo od firmy Bosch obsahuje mnoho inovací, především pneumatický příklep o neobvykle malých rozměrech. V kombinaci s výkonným motorem Bosch je zaručeno vysoké využití síly na minimálním prostoru. Síla jednotlivého úderu - 0,9 Joule při 4800 úderech za minutu – mluví sama za sebe.Také upnutí vrtáku pro beton je novinkou: systém SDS-Quick. Vrtáky s malými křídly u upínání se rychle a komfortně zasunují, právě tak, jak to znáte u systému SDS-plus: vrták jednoduše zastrčíte a zajistíte, hotovo. Můžete používat ale také všechny vrtáky nebo bity pro šrouby s šestihrannou hlavou (1/4").

Inovativní multifunkční nářadí Uneo nabízí firma Bosch v sadě s dvěma vrtáky na kámen (šest a osm milimetrů), dvěma univerzálními vrtáky na dřevo a kov (pět a šest milimetrů) a se čtyřmi dlouhými bity pro šrouby různých typů. Uneo bude ve specializovaných obchodech k dostání od podzimu 2008.

Autor: -Red- Datum: 07.08.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038