Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůETA podporuje recyklaci domácích spotřebičů Vytisknout...
Aktuality

Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, zahájila svou akci „Vyměňte starý spotřebič za nový“. Záměrem společnosti ETA je podpořit ekologickou recyklaci malých domácích spotřebičů, které totiž stále často končí na skládkách. V rámci této akce tak mohou zákazníci odnést svůj starý domácí spotřebič do některé ze značkových prodejen ETA. Tam získají slevu až 1000 Kč na nákup nového přístroje. Akce běží od října do konce tohoto roku.Jedině odborná recyklace dokáže ochránit životní prostředí od škodlivých vlivů, které mohou vyřazené spotřebiče všech velikostí lehce způsobit. Výhoda recyklace spotřebičů pak spočívá i v dalším využití recyklovaných materiálů, čímž se ušetří nemalé zdroje primárních surovin,“ vysvětluje Jan Šach, marketingový ředitel společnosti ETA. „Většina lidí sice má správné ekologické smýšlení a uvědomuje si nutnost recyklace, ale neví, kam vysloužilé spotřebiče odnést či se s nimi pro jejich částečnou funkčnost nechtějí rozloučit. Čtyři desítky našich prodejen po celé České republice jim to usnadní, navíc je motivujeme až tisícikorunovou slevou na nákup nového spotřebiče stejné kategorie – v některých případech to odpovídá až čtvrtině jeho hodnoty,“ dodává.

V rámci akce společnosti ETA „Vyměňte starý spotřebič za nový“ mohou zákazníci nakoupit se slevou až 1000 Kč sedm druhů vysavačů, pekárnu chleba, mikrovlnou troubu, šlehač, pánev, domácí pípu nebo rychlovarnou konvici.

Autor: -Red- Datum: 16.10.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek 1 příspěvek 
Od Téma Datum
BlankaRada pro vás02.08.2014 17:28
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038