Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Jak na to  -  sekce: Dům  -  rubrika: Vytápění
 Elektrika
 Malta
 Malujeme
 Natírání
 Obkládání
 Okna
 Podlahy
 Pokojové rostliny
 Štukování
 Terasa
 Údržba
 Voda
 voda, chemické čištění
 Vytápění
 Zateplování
 Zdění

Regulace topení
Mít přetopený nebo naopak nevytopený byt je nepříjemné. V prvním případě nás přetopení bytu o každý stupeň přijde na podstatnou částku. Naopak pobyt v málo vytopeném bytě je nepříjemný a člověk může snadno onemocnět. S tímto problémem se potýkají zejména lidé, kteří bydlí v rodinných domcích, kde není zaveden centrální zdroj tepla, nebo nainstalována elektronická, či jiná regulace vytápěcí soustavy.

Úsporná domácnost – VI - šetřete lehce a rychle
Náš seriál Úsporná domácnost, věnující se problematice snížení spotřeby energie, Vám až do této chvíle přinášel alternativy, jak snížit náklady v domáctnosti. V posledním článku shrneme základní možností, které většinou spočívají ve výběru energeticky úsporných elektrospotřebičů a jejich správné obsluze.

Úsporná domácnost - V - Obnovitelné zdroje
V dnešním, již pátém díle o úsporné domácnosti se věnujeme možnostem stále oblíbenějšího využití obnovitelných zdrojů energie jako jsou dřeva, solární energie a tepelných čerpadel, pro vytápění rodinných domů.

Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění
Existuje několik druhů úsporných opatření energie - od těch jednoduchých a rychlých, po investičně náročnější a technicky složitější. Ve dnešním čtvrtém článku popíšeme možnosti úspor energie ve vytápění - z hlediska zdroje tepla a paliva.

Úsporná domácnost - III. - izolace oken a dveří
Úspory energie znamenají zajímavou možnost, jak snížit náklady na provoz našich domácností. Častokrát si ani neuvědomujeme, že to, co ve skutečnosti potřebujeme, je služba, kterou nám má energie poskytnout. Ne energii samotnou. Nepotřebujeme elektrony, jouly ani kilowatty, ale teplo, světlo, pohyb a podobně.

Úsporná domácnost – II. - izolace
Existuje několik druhů úsporných opatření – od těch jednoduchých a rychlých, po investičně náročnější a technicky složitější. V seriálu pěti článků, věnujících se možnostem úspor energie v domácnosti, přineseme několik cenných a praktických rad. V druhém článku se věnujeme základním možnostem úspor v oblasti izolací budov, které snižují spotřebu energie při vytápění.

Úsporná domácnost – jak ušetřit energii – I.
Úspory energie znamenají zajímavou možnost, jak snížit náklady na provoz našich domácností. Někdy je až překvapující, kde všude doslova zbytečně plýtváme energií a tím pádem i svým rodinným rozpočtem, který býva tak často omezený..

Postavte si vlastní krb
Mít v domě vlastní krb je jedna z možností, jak si zvýšit útulnost a pohodu svého domova. Večery strávené při svíčkách a hřejícího ohně v krbu, ve kterém to omamně praská, jsou určitě příjemné a jistě dají zapomenout na shon všedního dne...Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038