Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Jak na to  -  sekce: Nástroje

Příjezdové cesty bez sněhu
Se stále se rozšiřující technologií topných rohoží pomalu, ale jistě odzvání každoročnímu, téměř dennodennímu odhrnování sněhu. S blížícími se zimními měsíci, kdy opět naše příjezdové cesty, naše střechy zapadnou vrstvou bílé peřiny, nabývají tyto “zemní radiátory” na aktuálnosti.

Broušení dláta
Tak jako se každé ostří jednou otupí, tak i ostří dláta musíme po nějakém čase přebrousit. Na dobrém ostří totiž závisí nejen kvalita obdělaného povrchu ale i bezpečnost práce. Platí totiž nepsané pravidlo, že tupý nůž je nebezpečnější než ostrý.

Práce s dlátem
Jestli se vám stává, že se dláto při prvním úderu kladívka vždy zakousne hluboko do dřeva, odkud ho nemůžete vytáhnout, je tento článek právě pro vás. Sdělíme vám několik základních informací pro práci s dlátem.

Optimální otáčky při vrtání
Obvodová rychlost nástroje a jeho otáčky nám dávají dohromady jeho řeznou rychlost, která má vliv nejen na kvalitu opracovaného povrchu, ale taky na životnost nástroje samotného. Proto je třeba vědět, jak do čeho vrtat.

Bezpečnost práce s elektrickým nářadím
Bezpečnost práce je téma, kterému je třeba se věnovat celkem podrobně. Mnoho lidí si totiž neuvědomuje, co dokáže probíjející kabel, co udělá kombinace hoblovka - zářivka a jak jsou nebezpečné rotující plochy. Mnohdy na to člověk příjde, až je už pozdě.Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038