Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Zeptejte se odborníka  -  sekce: Dřevo

K motorové pile patří i kvalitní výbava
Kvalitní řetězovou pilu by chtěl mít doma asi každý majitel chaty, chalupy, rodinného domu, ale i zahrady. Prodej motorových pil u nás tomuto tvrzení odpovídá. V čem ovšem zaostáváme, to je další nutné vybavení, které by každý uživatel měl používat.

Jak na vestavěnou skříň
Dobrý den, potřebovl bych malou nápovědu jak postupovat při stavbě vestavěné skříně. Skříň bych chtěl umístit do předsíně mezi dřevěný nosný podhled a keramickou podlahu. Předem děkuji, Miroslav Koza.

Úprava dýhovaného čela postele
Vážení, jako laik v tomto oboru využívám možnosti zeptat se odborníka na následující problém. Hodlám si zrekonstruovat starší dvoupostel asi z padesátých let. Je vyrobena z laťovky, dýhována zřejmě jasanovou dýhou a natřena bezbarvým lakem, nyní již zvětralým a popraskaným. Postel má vysoké čelo u hlav a nižší u nohou. Čelo u nohou je navíc ukončeno oblouky. V rámci modernizace chci snížit čelo u nohou. Ptám se tedy jakým způsobem lze uvedenou konstrukci uřezat, aby byla co nejšetrnější a nevyštípala se dýha. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem Jiří Tabery, Přerov.

Jak na rýhy v konferenčním stolku?
Dobry den, mam doma male dite, ktere stale necim tluce do naseho svetleho dreveneho konferencniho stolku. Tim padem na nem jsou ryhy po tomto tluceni. Mam na Vas prosbu mohu zakoupit nejaky vosk, kterym bych tyto ryhy prekryla? Da se s tim neco delat? Dekuji za radu s pozdravem Alice Kubickova

Oprava dýhového povrchu
Koupil jsem si nekvalitní konferenční stůl a každá vlhká sklenice na dýhovém povrchu zanechá bílou skvrnu, která ani po uschnutí nezmizí. Po dvou letech vypadá jako popsaná školní tabule. Nedalo by se to nějak ošetřit ? děkuji Josef

Jak na dvířka u skříňky?
Vážení, Chtěl by jsem poradit jak postupovat při výrobě a následném osazení dvířek skříňky. ( skříňka, kostra je hotová ale nevím jak na dvířka . panty budou zavrtány zevnitř.) Předem děkuji za odpověď

Jak na červotoče?
Vážená paní, pane, chtěl bych poradit, jak se zbavit červotoče z pěkných velkých dřevěných hodin s kyvadlem, mají různé záhyby a ozbody, téže bych rád snadno odstranil lak, znovu natřel, a zamaskoval díry po červotoči. děkuji bc.UhuraHledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038