Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
pameti.cz - paměťové moduly a flash Kingston a Transcend

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůKoupelnou snů je Casanova Vytisknout...
Aktuality  ->  Materiály

Vítězem tradiční anketní soutěže Koupelna snů 2008 se stala Casanova z produkce společnosti SIKO KOUPELNY a. s. Rozhodli o tom účastníci internetového hlasování i návštěvníci veletrhu SHK, který se uskutečnil od 22. do 26. dubna. Do soutěže se letos přihlásilo deset firem.Anketa byla spuštěna na internetových stránkách den před zahájením veletrhu. Na adrese www.bvv.cz/shk byly umístěny informace o jednotlivých přihlášených koupelnách, jejich fotografie a on-line hlasovací zařízení.

Koupelna Casanova má jméno po známém milovníkovi žen, proto ji výrobci dali podtitul Svůdná krása plná vášně. Jde o novinku španělského producenta. Designéři využili velkoformátové obklady s lesklým povrchem o rozměru 20 x 50 cm v odstínech bílé, červené a černé barvy. Podlahu tvoří lesklý povrch v odstínu černé a červené barvy o formátu dlažby 33,6x33,6 cm. Dojem doplňuje vhodná kombinace s velmi nápaditou listelou, v níž se prolínají květy a geometrické tvary ve stejných barvách.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. působí na trhu od roku 1991. Počáteční úspěchy vedly k expanzi pobočkové sítě a rozvoji maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Kromě toho dodává SIKO mnoha prodejcům stavebnin a instalatérského zboží, stavebním firmám a před pěti lety úspěšně zahájila spolupráci s developery komerčních a rezidenčních realit. V současné době je společnost SIKO KOUPELNY největší českou specializovanou sítí prodejen v oboru kompletního koupelnového vybavení.Autor: -Red- Datum: 22.05.2008


Sdílet článek
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  

 Reakce na článek  
Od Téma Datum
Vypsat všechny Přidat komentář


Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038