Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Aktuality  -  sekce: Materiály

Koupelnou snů je Casanova
Vítězem tradiční anketní soutěže Koupelna snů 2008 se stala Casanova z produkce společnosti SIKO KOUPELNY a. s. Rozhodli o tom účastníci internetového hlasování i návštěvníci veletrhu SHK, který se uskutečnil od 22. do 26. dubna. Do soutěže se letos přihlásilo deset firem.

Unikátní desky bez formaldehydu
Unikátní novinku představila na Stavebních veletrzích firma Kronospan ČR, spol. s r.o. Jde o desky OSB SUPERFINISHŸ ECO, které nejsou lepeny formaldehydem. Vyznačují se vysokou kvalitou, jsou vyráběny především z domácích surovin a stoprocentně recyklovatelné.

Kamenná vlna nehoří
Unikátní ukázka reakce izolačních materiálů na oheň se uskutečnila na slovenské Technické universitě ve Zvoleni v rámci Fire semináře Požární bezpečnost v budovách. Ten uspořádala 11. října 2007 univerzita spolu se slovenskými hasiči, odbornými organizacemi a ve spolupráci se společností Rockwool Slovensko.

Harmonie interiéru XI. - osvětlujeme barevné plochy
Ve dvou předchozích článcích jsme se zabývali různým mísením barev a jaké mají na člověka vliv. Vyzdvyžena byla i důležitost správné barevné volby. Nyní se zaměříme na to, jak bychom správně měli barevné odstíny osvětlovat, aby došlo k zvýraznění barevného odstnínu anebo naopak k jeho utlumení. Osvětlení interiéru totiž není pouhým prostředkem k odstranění temnoty, naopak nám může napomoci k harmonii a barevnému sladění vnitřních prostor. Barva je podmíněna světlem a světlo je složeno z barev a obojí můžeme kombinovat v bytech různými způsoby. Podívejme se jak ...

Harmonie interiéru VIII. - vliv barev
Rozeznáváme tři výchozí barvy: modrou, žlutou a červenou. Jejich kombinací se vyvíjí další odstíny, nazývané doplňkové-fialová, zelená, oranžová. Obecně platí čtyři základní principy barevné harmonie: uspořádaně působí sestava barvy neutrální a barvy pestré (např. bílá s modrou), vhodně ladí barvy vzájemně doplňkové (např. žlutá s fialovou), dvě barvy stejného tónu, ale různou sytostí působí též sladěně (světlezelená s tmavozelenou), ideální je pohrávat si v místnosti pouze se třemi barvami.

Harmonie interiéru VIII. - kouzlo barev
Barva oživuje různé předměty, které kolem sebe vidíme. A pokud nějaký vyrábíme, je dobré dbát na sladění barev. O barvách jsme již v několika předešlých dílech hovořili, zkusme se na ně nyní zaměřit ještě z jiného úhlu pohledu, jsou totiž kvalitní složkou zrakového vjemu. A kromě toho, rozložení barev v harmonických vzorech má svou vlastní krásu.

Proti korozi vodou a Aquarexem
Firma Colorlak a.s. Staré Město začátkem roku představila svoji zcela novou řadu nátěrových hmot pro kutily. Dnes vás seznámíme s antikorozní vodou ředitelnou barvou V2115 Aquarex, která by měla být dobrým pomocníkem, při práci s kovy...

Pomoc státu pro majitele poškozených stropů
V souvislosti s haváriemi hurdiskových stropů toho již bylo uveřejněno mnoho. Co však ještě napsáno nebylo je, kdo tyto havárie zaplatí, případně jaké pomoci se dostane poškozeným. Nyní majitelům hurdiskových stropů svítá malá naděje...

1 2 Další >>Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038