Domácí dílna spotrebak.cz | pameti.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
Domácí dílna
-
spotrebak.cz - Nejlevnější spotřební materiál pro vaši tiskárnu ...

Domácí dílna
Aktuality Recenze Jak na to ? Bazar Diskuze

  Titulní strana

Služby serveru
mezi_menu
  Tipy a triky
mezi_menu
  Odborník radí
mezi_menu
  Katalog firem
mezi_menu
  Kalendář akcí
mezi_menu

O serveru

  Reklama

  Profil

  Kontakt

  Ochrana os. údajůoddělení: Jak na to  -  sekce: Dům
 Elektrika
 Malta
 Malujeme
 Natírání
 Obkládání
 Okna
 Podlahy
 Pokojové rostliny
 Štukování
 Terasa
 Údržba
 Voda
 voda, chemické čištění
 Vytápění
 Zateplování
 Zdění

POROTHERM 25 AKU MK - novinka v akustice
Akustické cihly POROTHERM 25 AKU MK jsou určené pro omítané vnitřní zdivo tloušťky 250 mm, případně pro vnitřní chráněnou část vnějších vrstvených stěn. Cihly byly vyvinuty se záměrem dalšího zvýšení zvukové izolace při zachování malé tloušky stěn proto, aby takové zdivo mělo větší rezervu pro bezpečné splnění normového požadavku na váženou stavební neprůzvučnost pro stěny mezi byty i při použití stále oblíbenějších sádrových omítek.

Bazén na zimu vypouštět nemusíte
Blíží se zima a tu, jak známo provází chladné až mrazivé počasí. Mráz přitom neblaze působí na vodu, která se mění v led a ten má větší objem, než voda v kapelném skupenství. Před zimou by proto bylo asi vhodné vypustit zahradní bazén, nebo snad ne?

I bazény mají svá rizika
Zahradní bazén je pro většinu z nás především synonymem zábavy a odpočinku. I bazény ale mají svá rizika - už protože se plní vodou, ve které se například malé dítě, ale i dospělý člověk může poměrně snadno utopit.

Plot je vizitkou každé stavby II.
Vyjma drátěných plotů je druhým nejrozšířenějším druhem dřevěný plot. Dle vlastního charakteru stavby a potřeb uživatele lze volit plot „klasicky venkovský“, který vznikne z opracovaných nebo neopracovaných dřevěných latěk, dále plot dřevěný plný či plot sestavovaný z prken nebo latí.

Údržba vody v bazénech II.
Aby voda v bazénu neobsahovala choroboplodné zárodky a bakterie a tudíž nebyla zdrojem různých nákaz, musí být dezinfikována. Pro tento důležitý krok se používají chlorové přípravky. O nich samotných i o jejich případném použití se dozvíte v tomto pokračování našeho seriálu.

Jak předejít „nemocným“ omítkám
Omítka je vedle vlastní struktury domu nejviditelnější částí obydlí a každý návštěvník si podle ní udělá první obrázek o způsobu žití osob v daném objektu. I přesto, že v minulosti byla omítka jednou využívána více, jednou méně, dnes si bez ní nelze představit už žádnou stavbu.

Parketové podlahy V.
V posledním díle seriálu Parketové podlahy se zaměříme na výměnu prahů.

Údržba vody v bazénech I.
Plavání je lékaři považováno za nejvhodnější tělesnou aktivitu, která pozitivně ovlivňuje zdraví člověka. Snad proto je v každém větším městě krytý bazén, který navštěvují tisíce lidí. Mnoho z nich si ovšem staví bazény na svém pozemku. Ti movitější si nechají postavit kryté bazény, čímž dosáhnou celoročního provozu, ti méně movití staví bazény venkovní, jejichž provoz je omezen letní dobou. Ať patříte do první či druhé skupiny, nevyhnete se ani v jednom případě udržování čistoty bazénu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >>Hledejte slovo nebo slovní spojení v článcích.
Sloupek
Ano, koupil jsem si štětku. Ale pro upřesnění nikoliv osobu, provozující nejstarší řemeslo na světě, ale nástroj, který se používá pro úklid záchodových mís.
Více ...
Reakce
Úsporná domácnost - IV - energie pro vytápění (3 komentáře)

Jak vytvořit a pečovat o interiér alergika (2 komentáře)

Stavba kamenného krbu II. (1 komentář)

Nejčtenější
Reklama

Redakce
 
© 2001- ABC Systems, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1214-1038